درباره من

چرتکه داروسازان

درباره من

داستان من

من دکتر علیرضا گودرزی، داروساز ورودی سال ۶۶ دانشکده داروسازی دانشگاه تهران هستم.

از سال ۷۷ داروخانه شخص خودم رو افتتاح کردم.

با توجه به سوابقم در تکنولوژی داده ها، بعد از مدتی، با دیدن شرایط سخت حسابداری مالی داروخانه، در سال ۷۹ برنامه‌ای برای استفاده شخصی خودم، درست مطابق نیاز یک داروخانه و داروساز،  طراحی و پیاده سازی کردم.

با تشویق دوستان و همکاران که برنامه رو بسیار موفق و مفید می دانستند نرم افزار چرتکه داروسازان را منتشر و ثبت ملی کردم.

خدمت من به داروسازان و داروخانه‌ ها

حسابداری داروخانه سخت و خطرناک و پر هزینه هست. سوء استفاده در داروخانه ها بسیار اتفاق می افتد.  اکنون 20 سال است که صدها داروخانه در سراسر کشور از چرتکه داروسازان استفاده میکنند و موفقیت و آرامش خیال خود را، در زمینه مدیریت مالی داروخانه، بدلیل چرتکه داروسازان میدانند.

هدف من

چرتکه داروسازان فقط در خدمت داروساز و اقتصاد داروخانه است. من دوست دارم همه همکاران داروساز از مزایا و دقت این حسابدار دقیق داروخانه ها بهره مند شوند. به جمع ما بپیوندید.

سوابق من

از سال ۶۹ همکاری خودم رو در زمینه داده پردازی با بخش شیمی آلی دانشکده داروسازی زیر نظر استاد دکتر عباس شفیعی شروع کردم و با همکاری با دپارتمان فارماکوگنزی، زیر نظر استاد دکتر حسن فرسام و دکتر صالحی سورمقی تا زمان پایان نامه ادامه دادم. از سال ۷۰ همکاری با دانشکده فنی رو به عنوان مدرس برنامه نویسی شروع کردم. در دپارتمان ایمونولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه تهران به عنوان مربی آمار و آنالیز و پردازش داده در تحقیقات همکاری کردم. در سازمان انتقال خون، مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه پلی تکنیک و تحقیقات پزشکی با WHO همکاری داشتم.

هدف ما

من فکر می کنم داروساز می تواند با آرامش خیال و با موفقیت امور مالی داروخانه خود را مدیریت میکند. ما با چرتکه داروسازان به داروسازان کمک می کنیم از سواستفاده های مالی در داروخانه جلوگیری کنند. هزینه حسابداری را صرفه جویی کند و اسرار مالی داروخانه را نزد خود حفظ کند.

چشم انداز مجموعه

ما بزودی کنترل امور مالی داروخانه تان را به گوشی تلفن همراهتان منتقل خواهیم کرد.

آماده اید کنترل مالی داروخانه خود را بدست بگیرید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.